Competitieprogramma fase 1 26 oktober t/m 21 december 2018

 

VRIJDAG 26 OKTOBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM

19.30uur 011. VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP _ TIEL CITY ’18
20.30uur 012. FC MOES _ MESU
VRIJDAG 26 OKTOBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 013. CAFE DE MERCKT TIEL _ PEKUNSPOR
20.30uur 014. DE DERDE HELFT _ IN-KAS INTERMEDIAIR
21.30uur 015. BETUWE TIEL ’18 _ NEW MEDIA STUDIO
VRIJDAG 2 NOVEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 016. NEW MEDIA STUDIO _ DE DERDE HELFT
20.30uur 017. PEKUNSPOR _ VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP
VRIJDAG 2 NOVEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 018. IN-KAS INTERMEDIAIR _ CAFE DE MERCKT TIEL
20.30uur 019. TIEL CITY ’18 _ FC MOES
21.30uur 020. M & T UNITED _ BETUWE TIEL ’18
VRIJDAG 9 NOVEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 021. VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP _ IN-KAS INTERMEDIAIR
20.30uur 022. BETUWE TIEL ’18 _ MESU
VRIJDAG 9 NOVEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 023. CAFE DE MERCKT TIEL _ NEW MEDIA STUDIO
20.30uur 024. DE DERDE HELFT _ M & T UNITED
21.30uur 025. PEKUNSPOR _ TIEL ’18
VRIJDAG 16 NOVEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 026. MESU _ DE DERDE HELFT
20.30uur 027. FC MOES _ BETUWE TIEL ’18
VRIJDAG 16 NOVEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 028. IN-KAS INTERMEDIAIR _ PEKUNSPOR
20.30uur 029. NEW MEDIA STUDIO _ VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP
21.30uur 030. M & T UNITED _ CAFE DE MERCKT TIEL
VRIJDAG 23 NOVEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 031. IN-KAS INTERMEDIAIR _ TIEL CITY ’18
20.30uur 032. VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP _ M & T UNITED
VRIJDAG 23 NOVEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 033. CAFE DE MERCKT TIEL _ MESU
20.30uur 034. DE DERDE HELFT _ FC MOES
21.30uur 035. PEKUNSPOR _ NEW MEDIA STUDIO
VRIJDAG 30 NOVEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 036. FC MOES _ CAFE DE MERCKT TIEL
20.30uur 037. MESU _ VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP
VRIJDAG 30 NOVEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 038. TIEL CITY ’18 _ BETUWE TIEL ’18
20.30uur 039. NEW MEDIA STUDIO _ IN-KAS INTERMEDIAIR
21.30uur 040. M & T UNITED _ PEKUNSPOR
VRIJDAG 7 DECEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 041. DE DERDE HELFT _ BETUWE TIEL ’18
20.30uur 042. VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP _ FC MOES
VRIJDAG 7 DECEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 043. IN-KAS INTERMEDIAIR _ M & T UNITED
20.30uur 044. PEKUNSPOR _ MESU
21.30uur 045. NEW MEDIA STUDIO _ TIEL CITY ’18
VRIJDAG 14 DECEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 046. MESU _ IN-KAS INTERMEDIAIR
20.30uur 047. FC MOES _ PEKUNSPOR
VRIJDAG 14 DECEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 048. DE DERDE HELFT _ TIEL CITY ’18
20.30uur 049. M & T UNITED _ NEW MEDIA STUDIO
21.30uur 050. BETUWE TIEL ’18 _ CAFE DE MERCKT TIEL
VRIJDAG 21 DECEMBER 2018 SPORT & EVENT BEUSICHEM
19.30uur 051. VERKEERSSCHOOL DE JONG GROEP _ BETUWE TIEL ’18
20.30uur 052. NEW MEDIA STUDIO _ MESU
VRIJDAG 21 DECEMBER 2018 WESTROYENHAL  TIEL
19.30uur 053. TIEL CITY ’18 _ M & T UNITED
20.30uur 054. IN-KAS INTER MEDIAIR _ FC MOES
21.30uur 055. CAFE DE MERCKT TIEL _ DE DERDE HELFT

 

Fase 1 gaat  tot 21 december 2018, in januari of begin februari 2019 starten wij met fase 2.

DGS ’86 heeft zich teruggetrokken in fase 1 i.v.m. te weinig spelers.

Zij komen terug in fase 2 in poule B (7e t/m 12e plaats),  en in poule A spelen de nrs.1 t/m 6 

Wedstrijdprogramma fase 2 wordt in januari/februari bekend gemaakt.